UPDATE İletişim Danışmanlık Hakkında

Günümüz dünyasında “iletişim” artık iş dünyasını destekleyici bir alan olmanın ilerisine geçerek, markaların başarı yolculuğunda kilit bir unsur haline geldi.

Markaların bir kimliğe bürünmesinde kritik bir iş alanı olan iletişim için değişen yaşam koşullarına adapte olmak elbette kaçınılmaz.

Biz de, UPDATE İletişim Danışmanlık olarak, iletişim sektöründeki dönüşüme hızlı uyum sağlamanın önemine inanıyoruz. Bu doğrultuda markaların özellikle dijital PR alanındaki çalışmalarını destekleyen hizmetler sunuyoruz.

Markaların dijital PR ve pazarlama çalışmalarını analiz ediyor, her bir markaya özel terzi usulü ve yenilikçi yaklaşımlarla dijital iletişim stratejileri oluşturuyor, bu stratejileri döneme uygun şekilde güncelliyor ve geliştiriyoruz. Yeni çağın iletişim dilini kullanarak kurumların hedef kitlesiyle güçlü bir bağ kurmasına yardımcı oluyoruz.

Zorlu rekabet koşullarında markanızı bir adım öteye taşıyacak başarı hikayelerine imza atmak için siz de bizimle iletişime geçin ve markanızı birlikte geleceğe hazırlayalım.

Hizmetlerimiz
Dijital PR nedir?

Dijital PR, günümüzün hızla dijitalleşen iletişim ortamında markaların dijital varlıklarını ve itibarlarını yönetmeye odaklanan bir iletişim disiplinidir.

Dijital PR, geleneksel halkla ilişkilerin temel ilkelerini dijital medya platformlarına uyarlayarak markaların hedef kitleleriyle etkileşim kurmasına, bilinirliklerini artırmasına ve olumlu bir itibar oluşturmasına yardımcı olur.

Bu yaklaşım, sosyal medya, online haber siteleri, bloglar, SEO uyumlu bültenler, podcast'ler, videolar ve influencer mecraları gibi çeşitli dijital medya kanalları aracılığıyla markaların hedef kitlesine ulaşmasını sağlar. Dijital PR, özgün içerik oluşturma, online etkileyicilerle iş birliği yapma, kriz iletişimi, online itibar yönetimi ve dijital medya ilişkileri gibi stratejik unsurları içerir. Bu disiplin, markaların dijital dünyadaki izlerini takip etmesine, online etkileşimleri yönlendirmesine ve müşteri sadakatini artırmasına yardımcı olarak, dijital ortamda güçlü ve etkili bir şekilde varlık göstermelerini ve rekabetçi bir avantaj elde etmelerini sağlar.