Hizmetlerimiz

İletişim sektöründeki dönüşüme hızlı uyum sağlamanın önemine inanıyoruz. Bu doğrultuda markaların özellikle dijital PR alanındaki çalışmalarını destekleyen hizmetler sunuyoruz.

Stratejik iletişim danışmanlığı

Markanın ihtiyacına göre satış, pazarlama, iş geliştirme, ürün departmanlarıyla ayrı ayrı görüşmeler düzenleyerek tüm iletişim çalışmalarının temelini oluşturan stratejik iletişim planları hazırlıyoruz.

Gündem yönetimi

Markanın sektörü özelinde gündem takibi ve kontrolü yaparak iletişim önerileri paylaşıyoruz, basında görünürlüğü artırıyoruz.

Pazarlama iletişimi yönetimi

İş hedefleri doğrultusunda SWOT analizi çıkartarak, hedef pazarlar ve kullanıcı stratejisini belirliyor, tüm pazarlama faaliyetlerini destekleyici öneriler sunuyoruz.

Medya ilişkileri ve lider iletişimi

Basın camiasından kontaklarımız aracılığıyla yazılı ve yüz yüze röportajlar planlıyor, markaların prestij ve algı yönetimine katkı sağlıyoruz.

Etkinlik yönetimi

Türkiye’nin önde gelen markalarının zirveleri ve basın toplantılarında birebir çalışmış bir ekip olarak uçtan uca etkinlik yönetimi danışmanlığı sunuyoruz.

Dijital iletişim ve sosyal medya yönetimi

Günümüzde giderek dijitalleşen basın ve sosyal medya dinamiklerini yakından takip ediyor ve geleneksel medya dışında dijital ortamlarda da görünür olmanızı sağlıyoruz.

Kriz yönetimi ve iletişimi

Olası kriz senaryoları üzerinden kriz kitapçıkları oluşturarak, herhangi bir duruma karşı önceden hazırlıklı durumda olmayı önemsiyoruz. Kriz masası oluşturarak anlık takiple hızlı iletişim aksiyonları alıyoruz.

Sosyal sorumluluk projeleri

Bir markanın satış ve büyüme hedeflerinin yanında mutlaka bir sosyal sorumluluk projesine imza atmasını, toplum faydası adına büyük bir değer olarak görüyor ve bunun için markamızla el ele gerekli stratejileri oluşturarak, danışmanlık sağlıyoruz.

İç iletişim

İletişimin içeriden dışarıya doğru ilerlemesi gerektiğini düşünüyor ve iç iletişimin kurumların önceliklendirmesi gereken bir alan olduğunu savunuyoruz. Bu kapsamda stratejik bir yaklaşımla öneriler sunuyor ve uyguluyoruz.

Veri analitiği ve ölçümleme

İletişim çalışmalarının etkisini ve geri dönüşümlerini veri analitiğiyle takip ediyor ve raporluyoruz.

Influencer marketing

Hem B2B hem de B2C alanında yükselen bir pazarlama trendi olan influencer marketing tarafında ihtiyaçları netleştiriyor ve doğru çözüm ortaklarımızla başarıyı garantiliyoruz.

Medya ve sosyal medya eğitimi

Markanın sözcüleri, kurumsal iletişim ve pazarlama ekipleri için düzenli eğitimler organize ediyoruz. Bu sayede ilgili tüm birimlerin güncel gelişmelere uygun olarak bir söylem ve duruş benimsemesini sağlıyoruz.

Yatırım ve finans iletişimi

Finansal açıdan duyurulması gereken bilgilerin doğru zamanda doğru platformlarda konumlandırılmasını sağlıyoruz. Örn. yatırım, çeyrek büyüme vs.

Medya satın alma

Markalarımızın ihtiyaçlarına yönelik online ve basılı mecralarda advertorial çalışmaları ve dosya konuları öneriyor, bütçeleme sürecinden, içerik oluşturulmasına kadar tüm süreci yönetiyoruz.

Grafik tasarım

Davet metinleri, afiş, web tasarımı ve etkinlik materyalleri gibi birçok malzemenin görselleştirilmesine yönelik hizmet sunuyoruz.

Birlikte çalışalım

Zorlu rekabet koşullarında markanızı bir adım öteye taşıyacak başarı hikayelerine imza atmak için siz de bizimle iletişime geçin ve markanızı birlikte geleceğe hazırlayalım.

İletişime geçin